(050) 562-93-62  
(098) 253-25-27  
(063) 557-74-13  Людмила Стриленко

 

Все для Вашого здоровя!

Ціль – створення натуральних, ефективних, якісних препаратів з української рослинної сировини

Замисел – вирощувати та заготовляти високоякісну рослинну сировину, дотримуючись найвищих вимог якості фармакопеї та державних стандартів.

                   Людина є  невід’ємною частиною природи, яка повинна жити по її законам. Як і будь який інший біологічний вид  все для повноцінного життя людини є в природі, частиною якої є людина. Тобто для того щоб бути здоровими, ми маємо все необхідне в оточуючому нас середовищі. Виходячи з цієї логіки для свого здоров’я ми повинні шукати ліки в оточуючому нас світі. Найефективнішими з них є ліки зроблені з лікарських рослин, бо в них самою природою закладені цілющі властивості, і при правильному застосуванні вони жодним чином не шкодять нашому організму. Чого не можна сказати про інші ліки, які зроблені на основі штучних хімічних елементів, і як правило після лікування такими ліками, людина не тільки залишається зі старою хворобою, але й ще отримує нову, що як правило викликана побічними ефектами хімічних ліків.

                   Також ми сприяємо тому щоб люди, що проживають в сільській місцевості мали додатковий дохід, та отримували гідну плату за свою роботу по збору та вирощуванню лікарської сировини. Активізуючи та просуваючи ідеї натуропатії та закуповуючи за високими цінами лікарську сировину, ми сприяємо тому, що цей бізнес активізується всередині країни, і Україна буде повністю забезпечувати себе тією сировиною, що росте в наших кліматичних умовах.  

                   Все це разом сприяє економічному зростанню країни, оздоровленню нації та підвищенню рівня життя багатьох верств населення! 

Добротрав - лекарственные травы оптом © 2021
Работает на OCSHOP.CMS